ترجمه تخصصی با کیفیت بالا 

یکی از خدمات سایت مقالات علمی پژوهشی و صنعتی ، ارائه ترجمه تخصصی است. 

امتیاز انجام ترجمه توسط کارشناسان سایت مقالات علمی پژوهشی و صنعتی در این است که علاوه بر کیفیت بالا و تایپ رایگان ، به شما دوست عزیز ، به مقدار 25 درصد هزینه ترجمه تان ، امتیاز جهت دانلود مقالات پولی به صورت رایگان از سایت ما تعلق می گیرد

شما می توانید متن یا مقاله خود را به تیم ترجمه ما بسپارید و ترجمه با کیفیت در فرمت ورد ، دریافت نمایید شایان ذکر است که هزینه تایپ در فرمت ورد ، جهت متون ترجمه شده ، رایگان می باشد.

ترجمه های ما تضمینی می باشد و تا یک ماه ، شما مشتری محترم می توانید ایرادها و موارد نیازمند اصلاح را اطلاع رسانی نمایید و  ما این اطمینان را به شما می دهیم که ترجمه بدون ایراد ، دریافت خواهید نمود.

توجه : به شما محقق محترم این اطمینان داده می شود که به هیچوجه ، ترجمه شما در سایت قرار نخواهد گرفت و این سایت کمال رازداری و امانتداری را در مورد مطالب مشتریان خود به عمل می آورد و حتی فرایند ترجمه را از فرایند دانلود و آپلود سایت مقالات علمی پژوهشی و صنعتی ، بطور کامل ، جدا نموده است و فقط سایت و واحد ترجمه ، دارای مدیریت مشترکی می باشد .

ترجمه ها به صورت تخصصی و با کیفیت بالا می باشد و قابل ارائه ، جهت کنفرانسها ومقالات علمی پژوهشی ، جهت نشریات داخلی و خارجی می باشد .

ترجمه به دو شکل انگلیسی به فارسی  و فارسی به انگلیسی می باشد :

              

      

ترجمه تایپ شده و با فرمت ورد می باشد.

به مدت ترجمه ، یک روز جهت هماهنگی دریافت و ارسال ، توسط مترجم بیفزایید.

امتیاز انجام ترجمه توسط کارشناسان سایت مقالات علمی پژوهشی و صنعتی در این است که علاوه بر کیفیت بالا و تایپ رایگان ، به شما دوست عزیز ، به مقدار 25 درصد هزینه ترجمه تان ، امتیاز جهت دانلود مقالات پولی به صورت رایگان از سایت ما ، تعلق می گیرد یعنی اگر هزینه ترجمه مطلب شما ، مبلغ 56000 تومان گردد 7   امتیاز به شما ، تعلق می گیرد که تعدادی  مقاله پولی را می توان با این امتیاز دانلود نمود که مزیت خوبی می باشد.

سیکل نحوه ارسال متن یا مقاله ، جهت ترجمه و چگونگی دریافت متن ترجمه شده :

-         متن یا مقاله را به ایمیل     sanatarticle@gmail.com    ارسال نمایید و در متن ایمیل ، اعلام بفرمایید که "جهت انجام ترجمه ارسال می گردد"

-         حداکثر ظرف 18 ساعت ، متن یا مقاله شما ، توسط کارشناس مربوطه در واحد ترجمه ، کلمه شماری شده و از طریق  ایمیل     sanatarticle@gmail.com    مبلغ ترجمه و شماره کارتی که باید مبلغ در آن واریز گردد و همچنین شماره موبایلی جهت تماسهای ضروری شما به شما اعلام می گردد .

-         پس از واریز مبلغ به کارت مربوطه یا با شماره اعلام شده ، تماس بگیرید و یا ازطریق ایمیل ، کد رهگیری پرداخت خود را اعلام فرمایید تا فرآیند ترجمه آغاز گردد .

-         پس از انجام ترجمه ، متن ترجمه در فرمت ورد برای شما ، ایمیل می گردد و اگر قبلاً شماره تلفن خود را اعلام نموده باشید تلفنی نیز به شما اعلام خواهد شد .

ترجمه های ما تضمینی می باشد و تا یک ماه ، شما مشتری محترم می توانید ایرادها و موارد نیازمند اصلاح را اطلاع رسانی نمایید و  ما این اطمینان را به شما می دهیم که ترجمه بدون ایراد ، دریافت خواهید نمود.

تعهد ما به شما محقق محترم ، رازداری است و این که به هیچوجه ، ترجمه شما در سایت قرار نخواهد گرفت و این سایت ، کمال رازداری را در مورد مطالب مشتریان خود به عمل می آورد و حتی فرایند ترجمه را از فرایند دانلود و آپلود سایت مقالات علمی پژوهشی و صنعتی ، بطور کامل ، جدا نموده است و فقط سایت و واحد ترجمه ، دارای مدیریت مشترکی می باشد .

تلفن جهت تماسهای ضروری:   28422059

رضایت شما پشتوانه کار ما می باشد .